Yaşam Motherfest Alışveriş ve Oyun Şenliğinde Geri Sayım Başladı

Motherfest Alışveriş ve Oyun Şenliğinde Geri Sayım Başladı

Yaşam
Motherfest Alışveriş ve Oyun Şenliğinde Geri Sayım Başladı

Motherfest Alışveriş ve Oyun Şenliğinde Geri Sayım Başladı

Anne için bebek haberinin alındığı ilk günden dünyaya gelmesine kadar süreç ve sonrasındaki tüm yaşları ayrı bir heyecan ve ayrı bir deneyim. Diğer taraftan annelik duygusu sadece kendi evladına karşı değil, tüm çocuklar için sorumluluk duygusunu beraberinde getiriyor. Bu sorumluluk duygusu ve annelik heyecanının beraberinde getirdiği moda, sağlık, eğitim, tasarım, organizasyon, beslenme ve oyun alanındaki araştırma ve deneyimleri paylaşma isteğiyle doğan Motherfest 28 Mayıs’ta Suadiye Hotel’de.

Anne ve anne adaylarının ilgisini çekecek,  ürünlerini yakından görmek istediği 50 seçkin markanın katılacağı Motherfest etkinliğinde bebek, çocuk, anne ve anne adaylarına yönelik ürünler sergilenecek. Açık hava şenliği tadında geçecek organizasyonda gün boyu çocuklar için ücretsiz aktiviteler, oyun grupları ve anneler için uzman konuklarla söyleşiler gerçekleştirilecek.

Blogger Anneler Takipçileri ile Buluşacak

Yaşam tarzları ve paylaşımları çok sevilen Made by  Bushra markası ile Büşra Karahasanoğlu ve Melinasmom olarak tanınan Merve Öztürk yeni kitabı “Seni Beklerken” ile etkinliğe katılacak.

Gelirin Bir Kısmı Kelebek Çocukların Tedavisi İçin Kullanılacak

Kelebek çocukların tedavilerine destek olan Fulden Uras’ın Hayaller Gerçek Olsa Derneği’nin ağırlanacağı organizasyon gelirinin bir kısmı, tedavisi süren bir bebek ile paylaşılacaktır.

 

    blog comments powered by Disqus