Yaşam
HAYATIN SENİN ELİNDE...

HAYATIN SENİN ELİNDE...

“Meme Kanseri için Bilinçlendirme Ayı” olarak bilinen Ekim ayında, yazar ve ressam Özge Günaydın yeni bir farkındalık projesine imza atıyor.

Ünlü Mankenler Girişimci Kadınların Ürettiği Çantaları Kullanıyor

Ünlü Mankenler Girişimci Kadınların Ürettiği Çantaları Kullanıyor

Hepsiburada’nın girişimci kadınları desteklemek amacıyla hayata geçirdiği Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında ürünlerini müşterilerine ulaştıran ihtiyaç sahibi kadınların tasarladığı ve ürettiği ürünler dünyaca ünlü mankenler Adriana Lima, Izabel Goulart, Ana Beatriz Barros ve Isabeli Fontana’ya dek ulaştı.

HBO’nun Başına Gelen Şirketinizin de Başına Gelmesin!

HBO’nun Başına Gelen Şirketinizin de Başına Gelmesin!

Dünyada en çok izlenilen dizi olan Game of Thrones’u izleyicilerle buluşturan HBO bir süredir hackerlar ile mücadele ediyor. Son olarak sızdırılan bir e-postaya göre HBO kendilerini zor duruma düşüren hacker grubuna “ödül avcılığı” adı altında 250.000 dolar para vermeyi teklif etti.

Sinpaş Gyo’nun Yeşili Gökyüzüyle Buluşturan Gökorman Projesi Büyük İlgi Görüyor

Sinpaş Gyo’nun Yeşili Gökyüzüyle Buluşturan Gökorman Projesi Büyük İlgi Görüyor

Sinpaş GYO’nun tecrübe, güven ve ayrıcalıklarıyla hayata geçirilen Anadolu Yakası’ndaki Gökorman projesi ilk fiyat avantajıyla ön satışa sunulduğu günden bu yana mimarisi ve yatırım değeriyle adından söz ettiriyor. Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğası ve modern mimarisiyle ev sahibi olmak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor.

54. Uluslararası Çanakkale Troia Festivali Başladı

54. Uluslararası Çanakkale Troia Festivali Başladı

Çanakkale Belediyesi tarafından 54. kez düzenlenen Uluslararası Troia Festivali; Antik Kent’tin büyülü atmosferinde gerçekleştirilen açılış töreni ile kapılarını açtı. Festival ile özdeşlesen Homeros Bilim, Kültür ve Sanat Ödülü bu yıl Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) öğretim üyesi ve Troia Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Rüstem Aslan’ın oldu.

Canon’un ipuçlarıyla en güzel  manzara fotoğraflarına imza atın!

Canon’un ipuçlarıyla en güzel manzara fotoğraflarına imza atın!

Manzara fotoğrafçılığı, milyonlarca insan için çok büyük bir tutku. Eğer siz de bu tutkuya kapıldıysanız ve herkesi çektiğiniz fotoğraflara hayran bırakmak istiyorsanız, önde gelen manzara fotoğrafçılarından ve Canon kullanıcısı Güner Gülyeşil’in Canon’la birlikte hazırladığı “manzara fotoğrafçılığı ipuçları” size eşsiz bir rehber olacak.

Sonbaharda Denize Girilebilecek  En Uygun Yerler

Sonbaharda Denize Girilebilecek En Uygun Yerler

Sonbahar yavaş yavaş kapıya dayanırken denize ve tatile doyamayanlar için hala fırsat var. Her ay 13 milyon ziyaretçinin buluşma noktası olan Türkiye’nin en büyük uçak bileti sitelerinden Enuygun.com’un analistleri Eylül ve Ekim ayında denize girilebilecek, uygun fiyatlı uçak bileti bulunabilen ve vize istemeyen tatil beldelerini açıkladı.