Cadde Dergisi
Sağlık Güzellik

Eller ve Ayaklar Hiç Bu Kadar Bakımlı Olmamıştı!

Cildimiz özellikle de el ve ayaklarımız suyu vücudumuzun içinde tutan bariyerlerdir. Hava kuru ve soğuk olduğunda su yüzeyden hızlıca buharlaşır, geriye derinleşen minik çatlaklar kalır.

Günde fazladan iki bardak su içmek, çok sıcak su ile banyo yapmamak ve L’Occitane Shea Butter Intensive serisi ile tanışmak; nemli, güzel bir cildin tek gerçek sırrı olabilir!

Kuru ve çok kuru ciltlere özel seri Shea Butter Intensive’in Hand Balm’ı yüzde 25 Shea Yağı içeriği ve zorlu mevsim koşullarına dayanıklı olması ile “Elleriniz için artık korkmanıza gerek yok” mesajı veriyor. 32 gönüllü ile ortalama -12.5° derecede Kanada’da zorlu iklim koşullarında test edilen krem, 50 ml’lik yeni formatıyla çantanızda taşıyabilme imkanı da veriyor.

El balsamı ile aynı oranda yüzde 25 Shea yağı içeriği ile ayak balm’ı, kuru ve çok kuru ayakları nemlendirerek, onlara yumuşacık bir bakım sağlar. Ürünün en şaşırtan ve sevindiren yanı ise sadece kuruluğu gidermeyip çatlamış topuklara da elveda demenizi sağlaması.

Parmak uçlarınıza kadar iyi hissedin!

L’Occitane, ilk günlerinden beri el bakımındaki uzmanlığını oluşturarak, kendi basit 3 adımlı el bakımını geliştiriyor…

El Bakımınıza,

  • Nail & Cuticle Oil tırnak &tırnak eti yağı ile başlayın
  • One MinuteHand Scrub ile devam edin
  • Ve son olarak da ellerinizin ihtiyacına göre Klasik Shea Butter el kremi ya da Intensive Hand balm ile bakımınızı sonlandırın.L’Occitane, her zamanbu 3 adımda el bakımını öneriyor.. Bu bakımla kendinizi şımartarak, el bakımını eğlenceli bir ritüele dönüştürüp, bakımlı ve yumuşacık ellere sahip olabilirsiniz.

Bu yıl, 3 adımda el bakımı ritüelini yenileyen, ikonikleşmiş Nail & Cuticle Oil tırnak bakım yağını yeni bir renkte; Şampanya renginde lanse eden her zaman güçlü ve parlak görünümlü tırnaklara sahip olmayı da mümkün kılıyor.

Shea Butter Hand Cream

Yüksek oranda Shea yağı ile formüle edilmiş, bu el kremi hindistan cevizi yağı yanısıra ayrıca badem ve balla zenginleştirilmiştir. Lanse edildiği günden beri dünya çapında başarılı.

Shea Butter Foot Cream

Yüzde 15 Shea yağı ve doğal kökenli arnika ve lavanta esansiyel yağı içeriği ile yorgun, fazla çalışan ve kuru ayakları nemlendiriyor, yorgunluğunu alıyor ve ayakları rahatlatıyor..

Kesinlikle etkili ve kesinlikle bağımlılık yaratıyor… L’Occitane ürünlerinin kuşkusuz en sevileni. Cildine değer veren herkesin olmazsa olmazı.

Hem krem hem maske

Kış mevsimi boyunca, yüzünüz soğuk ve zorlu hava şartlarının tüm etkileriyle baş etmek zorunda… L’OCCITANE, kış ayları için Shea yağı içeriğiyle cildinizi nemlendirip, besleyecek 2 cilt bakım ürünü daha öneriyor..

Light Comforting Cream’i yüzde 5 shea yağı içeriği ile 2 farklı amaç için kullanabiliyorsunuz. Krem olarak ve ayrıca yüzünüzde 5 dakika bekleterek maske olarak…

Yapılan testler gösteriyor ki; Yüzde 87 oranında cilt yoğun olarak beslenmiş hisseder.

Yüzde 94 oranında tüm kuruluk, gerginlik hisleri kaybolur.

Cildinizi bir film gibi sarar!

Kuru ve çok kuru ciltlerde ise, yoğun Shea yağı içeriğiyle ( yüzde 25) Shea Ultra Rich Cream, cildinize adeta besleyici ve koruyucu bir film sararak, her zaman yumuşak ve mevsim koşulları ne kadar zorlu olursa olsun, cildinizi rahatlamış hissettirir.

SHEA BUTTER AYRICA KADIN LİDERLİĞİNE DE DESTEK!

Shea Butter serisi lanse edildiğinden beri L’OCCITANE’ın Best Seller sıralamalarında. Vücut bakım ürünlerindeki küresel başarısını, sürdürülebilirlik ve adil ticaret zincirimizi geliştirmek için L’Occitane için çalışan Burkina’lı kadınlarla paylaşıyor.

Burkinalı kadınlar, geleneksel yöntemlerle ağaçlardan Shea fındıklarını toplayarak, Shea yağı satmakla sorumludur. L’Occitane’ın kurucusu Olivier Baussan, 1980 yılında Burkina Faso’ya ilk seyahati sırasında Burkina’lıbir düzine kadınla tanışır. Ve kısa bir süre sonra Shea yağının kadınların hazinesi, ekonomik olarak kurtuluşları olabileceğini keşfeder. Tüm dünyada bu tüpün içindeki el kremi her 4 saniyede bir satılıyor. 10.000’den fazla kadın ve beş bölgesel kooperatif, L’Occitane için en iyi Shea yağını üretmek için çalışıyor.

İlgili Mesajlar

Metabolik Sendromdan Kurtulmak İçin 5 Altın Kural

Dilek Editör

21 günde daha gür kaş ve kirpikler…

Dilek Editör

Süt ve Mama Lekelerinde Etkili Temizlik!

Dilek Editör

Yorum Yap