Cadde Dergisi
Yaşam

Dünyanın Hemen Her Yerinde Ofisiniz Olsun!

380 TL’den başlayan fiyatlarla dünyanın 120 ülkesinde ofisiniz olabilir.

Regus’un yeni üyelik planı, esnek çalışmanın avantajlarını dünyanın dört bir yanına taşıyor. Üyelik planı, şirketin dünya çapındaki 120’den fazla ülkede ve 1.100 şehirde bulunan yaklaşık 3.500 farklı lokasyonuna erişim sunuyor.

Dünya çapında merkezleri bulunan çalışma alanı sağlayıcısı Regus, esnek çalışmanın avantajlarını dünyanın dört bir yanında daha fazla insana ulaştırmaya yönelik yeni üyelik planını duyurdu.

Regus’un dünya çapındaki işletme ve bireylerin farklı çalışma ihtiyaçlarına karşılık veren bu yeni üyelik planı; Lounge, Ortak Çalışma ve Ofis alanı olmak üzere üç seçenek sunuyor. İster e-postalarını kontrol edecekleri bir lounge’a ister özel toplantıları için kendilerine ait bir ofis alanına erişim olsun, Regus üyeleri ihtiyaçlarına en uygun seçeneği esnek bir şekilde seçebilir. Yeni üyelik planı, herkesin esnek çalışmanın avantajlarından faydalanmasını kolaylaştırıyor. Tüm üyeler, dünyanın 120 ülkesindeki 1.100’den fazla şehirde bulunan yaklaşık 3.500 lokasyona ayda 380 TL’den başlayan fiyatlarla erişebiliyorlar.

Yeni araştırmalar, talep üzerine kiralanabilen ofis ve ortak çalışma alanları gibi esnek çalışma alanlarının insanlar ve işletmeler tarafından artan kullanımını ortaya koydu. Regus’un ana grubu IWG’nin yakın zamanda yayımladığı, 18.000 işletme lideriyle yapılan ankette, dünya çapındaki çalışanların %70’inden fazlasının her hafta uzaktan çalıştığı, %50’sinden fazlasının ise en azından haftanın yarısını uzaktan çalışarak geçirdiği sonucuna ulaşıldı. Regus’un kısa bir süre önce çalışan ebeveynlerle gerçekleştirdiği anketin bulgularına göre ise, katılımcıların %85’i esnek çalışma için diğer faydalardan vazgeçebileceğini söylerken %81’i esnek çalışmanın en büyük avantajının daha iyi bir iş-yaşam dengesi olduğunu ifade ediyor.

1989 yılında Belçika’da esnek çalışma alanlarının ilk adımını atan Regus, o tarihten bu yana dünya çapında büyüme gösterdi. Regus, çalışanlara dünyanın neresinde yaşadıkları fark etmeksizin benzersiz bir ofis, toplantı odası ve ortak çalışma alanı ağının faydalarını görebilecekleri yeni bir üyelik planı sunuyor. ABD’de 1.000’den fazla; Birleşik Krallık’ta 350’den fazla; Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, Japonya ve Hollanda’da ise ülke başına 100’den fazla lokasyonu bulunan şirket daha pek çok ülkeye yayılmış durumda. Şirket bu yıl Dominik Cumhuriyeti, Guyana, Jamaika ve Tacikistan gibi çeşitli ülkelerde de ilk merkezlerini açmaya hazırlanıyor.

Tüm yeni üyelik paketleri, bunların yanı sıra şirketin dünya çapında 120’den fazla ülkedeki diğer lokasyonlarına da küçük bir aylık ücret ile erişim sunuyor. Her bir lokasyon; güvenli, yüksek hızlı WiFi, tesis içi idare ve resepsiyon desteği, mutfak alanları, çeşitli profesyonel ve üretken çalışma alanları, özel ofisler ve toplantı odaları ile donatılıyor. Üstelik IWG şirket ailesinin bir parçası olan Regus’un üyeleri isteğe bağlı olarak Spaces, No18 ve Signature by Regus gibi diğer IWG şirketlerinin lokasyonlarına da erişebiliyorlar.

Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Uzaktan çalışma, hem yerel hem de küresel anlamda iş yapma alışkanlıklarında devrimsel bir yenilik yaptı. Türkiye’de çalışan nüfusun yarısında fazlası uzaktan çalışma sistemi ile işlerini yürütüyor. Şirketler de giderek artan bir şekilde mobil ve küreselleşmiş iş gücüne yöneliyor. Biz de Regus olarak yeni üyelik planımızla bu beklentilere cevap vererek küresel çaptaki çalışma ağımıza esnek ulaşım imkanı tanıyoruz” dedi.

İlgili Mesajlar

Yumuşacık battaniyelerle bebekler güvende…

Dilek Editör

Fazıl Say, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Türkiye’nin En Yetenekli Gençleriyle Aynı Sahnede….

Dilek Editör

Beslenme Ritüelini Sevimli Kılan Kaşık-Çatal…

Dilek Editör

Yorum Yap