Cadde Dergisi
Mekan

‘En Moda Çorba’ Malzemesini Kapan Geldi!

Moda’nın yeni lezzet durağı Kaserol FastGood açılışını kutlamak için FAO Sıfır Atık Sıfır Açlık proje destekçisi, diyetisyen Dilara Koçak kazanın başına geçti; Modalılara çorba dağıttı. 13 Mart 2019 Çarşamba akşamı gerçekleşen etkinlikte Dilara Koçak ve ünlü instagram fenomenleri getirdikleri malzemeler ile ortaklaşa sıcacık bir çorba hazırlarken, Moda sokakları renkli görüntülere sahne oldu.

Kaserol markasının 2014’te Üsküdar’da başlayan ve kendi müdavimlerini yaratan lezzet yolculuğu, Kaserol Koşuyolu’ndan sonra Moda’nın yeni gözdesi Kaserol FastGood ile devam ediyor. Geçtiğimiz ay kapılarını açan Kaserol FastGood, Modalılarla buluşmasını kutlamak için FAO Sıfır Atık Sıfır Açlık proje destekçisi, diyetisyen Dilara Koçak’ı misafir etti. “Malzemeni kap gel, çorbada senin de tuzun bulunsun!” başlıklı etkinlikte Dilara Koçak ve ünlü instagram fenomenleri kazanın başına geçerek getirdikleri malzemeler ile el birliğiyle leziz bir çorba pişirdi ve herkese ikram etti. 13 Mart 2019 Çarşamba akşamı gerçekleşen etkinlik Moda sokaklarına hem renk hem de lezzet kattı.

HIZLI AMA İYİ YEMEK

Dilara Koçak

Taptaze, doğal, kaliteli malzemelerle hazırlanan lezzetleriyle fast food’un iyi ve kaliteli olabileceğini gösteren Kaserol FastGood profesyonel hizmet anlayışı, hızlı servis kalitesi, cazip fiyat alternatifleriyle daima “iyi yemek” sunmayı felsefesi ediniyor. İstanbul’un en gözde semtlerinden Moda’da yer alan Kaserol FastGood günün her saatinde “lezzeti sağlıkla harmanlayan keyifli ve hızlı bir mola” sunuyor. Artizan sosisleri, lezzet bombası burger’lerı, dumanı tüten sıcacık çorbaları,çıtır anne patatesi,hafif ama doyurucu salatalar ve nefis dürüm seçenekleriyle Kaserol FastGood lezzetten ve sağlıklı beslenmekten vazgeçemeyenler için en doğru adres.

KASEROL MARKASI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Markanın ortakları inşaat Mühendisi Koray Sabuncuoğlu, Mimar Ahmet Gökce ve Şef İhsan Mersin’in farklı mesleklerden gelmelerine rağmen yollarının kesiştiği Kaserol markasının arkasında işini tutkuyla yapan bir ekip var. Deneyimli şef İhsan Mersin’in 2014 yılında Bulgurlu’da büyük bir başarıyla hayata geçirdiği Kaserol markasının hikayesi, yeni konut ve ofis projeleriyle İstanbul’un yıldızı yükselen semtlerinden biri haline gelen Koşuyolu’nda açılan Kaserol Eating House ile ivme kazandı. Kısa zamanda Koşuyolu’nun en gözde mekanlarından birine dönüşen Kaserol Eating House’un ardından yollarına hız kesmeden Moda’daki Kaserol FastGood ile devam eden Kaserol,gastronomi alanındaki yatırımlarını büyütmeyi hedefliyor.

İlgili Mesajlar

Yemeklerin Gizli Kahramanı Mezeler Usla’da…

Dilek Editör

Argos in Cappadocia’da Bir Kış Masalı

Dilek Editör

Özsüt’le klasikleşen sıradışı bir lezzet: “Karaorman Pastaları”

Dilek Editör

2 yorumlar

Yorum Yap