Cadde Dergisi

İletişim

admin

İmtiyaz Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Derya Karatekeli

derya@caddedergisi.com

 

Genel Yayın Yönetmeni

Editör & Metin Yazarı

Serda Kranda Kapucuoğlu

serda@caddedergisi.com

 

Muhabir

Dila Kakırman Şalt

dila@caddedergisi.com

 

Reklam ve Pazarlama Koordinatörü

Yeliz İnci Balkaya

yeliz@caddedergisi.com

 

Sosyal Medya Yönetimi

Çağla Miniç

cagla@internetmarketingcompanyllc.com

 

Web Editörü

Dilek Kurt Çakmaktaşı

dilek@caddedergisi.com

 

MERKEZ OFİS

Söğütlüçeşme Cd. Bulvar Çarşısı

No 64 / 90 Kadıköy – İstanbul

TEL: (O216) 414 72 74

www.caddedergisi.com

info@caddedergisi.com

Haber ve Okur İletişim

haber@caddedergisi.com