Cadde Dergisi
Bağdat Caddesi

İpekyol’dan Geceleri Işıldatan Koleksiyon…

Işıltısıyla göz alan tasarımlar tüm feminenliği ve ince dokunuşlarıyla İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu’nda buluşuyor. Püskül ve payet gibi zengin detaylarla öne çıkan mini elbise ve ceketler yeni yıla geri sayarken en şık kış partilerinin kapısını aralıyor.

Payet, püskül ve boncuk işlemeleriyle öne çıkan İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu, stil sahibi İpekyol kadınının zarif tavrına bir doz hareket katıyor.

Keyifli kış partilerinin başrol oyuncuları midi ve mini elbiseler siyah, gümüş ve kırmızı seçenekleriyle en ön sırada yerini alıyor. Püskül ve gökkuşağının tonlarını yansıtan payet detaylı ceketler ile kombinlenebilen etekler naif dans ritmlerine eşlik ediyor.

Glam-chic hakimiyetindeki balon kol ve etek detayında yer alan volanlar, yeni yıla geri sayımda bekliyor. Gümüş etkisinde, tüm bakışları üstünüze çekmeye hazır crop-top payet veya ince askılı elbiseler özel davetlerin tek parça kurtarıcısı olarak karşınıza çıkıyor. Tek kollu veya sırt detaylı bluzlar ise deri görünümlü veya klasik kesimli pantolonlarla her yaştan kesime hitap eden bir seçki sunuyor.

İnce detayları en özel davetlerin tüm ışıltısıyla buluşturan İpekyol Gece Elbisesi Koleksiyonu, yeni yıla geri sayımda sizi tüm feminenliği ve naifliğiyle sizi ışıltı dozu yüksek bir yolculuğa davet ediyor.

İlgili Mesajlar

Zeynep Tosun Bu Kez Emaar AVM İçin Tasarladı!

Dilek Editör

Milano’da Değilseniz En İyi Kahveci Burada!

Dilek Editör

Bu Kahvenin Kokusunda Aşk Var!

Dilek Editör

Yorum Yap