Cadde Dergisi
En Yeniler Kültür Sanat

Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” Sergisi Açıldı!

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Mehmet Turgut’un; “Parça-Piece” adını verdiği kişisel sergisi Galeri Kambur Arnavutköy’de sanatseverler ile buluşuyor. Türk sanat ve edebiyat damga vuran 18 özel ismin fotoğraflarının her biri kişiye özel materyalleri ile kolaj çalışmasının yer aldığı “Parça-Piece” serisi 13 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında Galeri Kambur Arnavutköy’de!

Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un fotoğrafa çarpıcı bir bakış açısı getirdiği “Parça-Piece” sergisi Galeri Kambur Arnavutköy’de izleyicilerin beğenisine sunuluyor. 13 Şubat-13 Mart 2019 tarihleri arasında görülebilecek olan sergide Aydın Boysan, Ara Güler, Yaşar Kemal, Ayşen Gruda, Erol Büyükburç, Teoman, Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Selami Şahin, Fazıl Say, Ferhan Şensoy, Mustafa Alabora, İlber Ortaylı, Mehmet Güreli, Yıldız Kenter, Arif Keskiner, Bahadır Baruter, Erkin Koray gibi 18 ünlü ismin çarpıcı fotoğrafları yer alacak.

Sanatçı Mehmet Turgut’un “Parça-Piece” isimli sergisi 13 Mart 2019 tarihine kadar Galeri Kambur Arnavutköy’de ziyaret edilebilir.

 

İlgili Mesajlar

Çok Satan İki Kitabın İkinci Baskıları Raflarda…

Dilek Editör

Süt ve Mama Lekelerinde Etkili Temizlik!

Dilek Editör

Dehşet Verici ve Dokunaklı bir ‘İlk Aşk’ Hikayesi: ‘Bırak İçeri Gireyim’

Dilek Editör

1 yorum

Yorum Yap