Cadde Dergisi
Bağdat Caddesi

Milano’da Değilseniz En İyi Kahveci Burada!

Caffé Nero, soğuk kış aylarını sıcacık lezzetlerle ısıtıyor. Tarçın ve baharatlarla sunulan Chai Latte ve benzersiz süt köpüğüyle damakları şenlendiren Cappucino ile yetişkinler için egzotik ve zengin lezzetler sunan Caffé Nero, küçük misafirlerinin içini ısıtacak, onlara özel tatlar ikram etmeyi de unutmuyor. Caffé Nero’yu ziyaret eden çocuklar, Kids Hot Chocolate ile çikolata ve sütün muhteşem birleşiminden oluşan sıcak çikolatanın tadına varıyor.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci…” unvanına sahip Caffé Nero, sunduğu sıcacık ve farklı lezzetlerle kış aylarında misafirlerinin içini ısıtmaya devam ediyor. Kaliteli İtalyan kahvesini birbirinden eşsiz lezzetlerle birlikte sunan Caffé Nero, Chai Latte, Cappucino ve çocuklara özel hazırladığı Kids Hot Chocolate ile hem büyükler hem de küçükler için benzersiz tatlar sunuyor.

Tarçın, baharatlar, siyah çay ve şekerin, buharda ısıtılmış süt ve süt köpüğünün birleşiminden oluşan Chai Latte, içeriğindeki farklı baharatların esintisi ile misafirlerin egzotik bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

Caffé Nero’nun enfes Classico harmanından çekilmiş Espresso’su ile buharla ısıtılmış süt ve mikro-süt köpüğünden hazırlanan Cappucino ise, üzerine serpilmiş çikolata tozuyla zengin ve dengeli bir aroma sunmakla kalmıyor aynı zamanda hem damaklara hem de gözlere hitap ediyor.

Ebeveynleri ya da arkadaşlarıyla Caffé Nero mağazalarını ziyaret eden çocuklar da kendilerine özel olarak hazırlanan tatlarla besin değeri yüksek, enerjilerini artıran içeceklerle buluşma imkanı yakalıyor. Caffé Nero’nun çocuklara özel hazırladığı Kids Hot Chocolate, üzerindeki eritilmiş, yoğun çikolatası ile enfes bir sütlü sıcak çikolata sunarak çocukları neşelendirmeye devam ediyor.

Caffè Nero hakkında:

Kaliteli İtalyan kahvesine duyduğu tutkuyla yaklaşık 20 yıl önce yola çıkan Caffé Nero, mükemmel kahve lezzetini yaratma ve bu özel lezzeti misafirleriyle paylaşarak kahve içimini eşsiz bir deneyime dönüştürme arzusuyla, İngiltere’de kuruldu.

Yorulmadan kahvenin üretildiği her yerde yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini arayıp bularak kahvesindeki benzersiz tadı yakalayan Caffé Nero, özel olarak geliştirdiği ödüllü kahve harmanı ve ona eşlik eden benzersiz lezzetlerini önce Avrupa, oradan da tüm dünyadaki kahve tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

İtalya’daki yerel kafelerin samimi atmosferinden ilhamla yarattığı mağazalarında, enfes kahveleri, mükemmel lezzetleri ve maharetli baristalarıyla misafirlerini ilk günkü heyecan ve özenle ağırlayan Caffé Nero, Türkiye’de 2007 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Bine yakın mağazası ve yaklaşık 5.000 çalışanıyla Avrupa’nın en hızlı gelişen ve en sevilen kahve zincirlerinden olan Caffè Nero’nun bugün Türkiye’de toplam 61 mağazası bulunuyor.

İlgili Mesajlar

MARKA 2018’in İlk Gününde Fikir Fırtınası!

Dilek Editör

Cemal Süreyya Kadıköy’de Anıldı…

Dilek Editör

Bu Kahvenin Kokusunda Aşk Var!

Dilek Editör

5 yorumlar

Yorum Yap