Cadde Dergisi
Yaşam

Red Bull İstanbul’u Kanatlandırdı…

İstanbul’u 6 yıl aradan sonra kanatlar altına alan Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı’nda yüzbinlerce izleyiciye görsel bir şölen sundu. Yaratıcı kostümleri, el yapımı uçuş araçları ve eğlenceli sahne şovları ile 40 cesur takım, göklerin yeni kahramanı olabilmek için birbiriyle yarıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile düzenlenen etkinlik, ücretsiz olarak herkesin katılımına açıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iş birliği ile düzenlenen etkinlikte, birbirinden yaratıcı el yapımı uçuş aracına sahip 40 cesur takım, uçabildiği kadar uçtu. Yüzbinlerce katılımcının yerinde ücretsiz olarak izleyediği Red Bull Uçuş Günü, Caddebostan Plajı’nda adeta bir festival tadında geçti.

Dünya çapında düzenlenen ve Türkiye’de dördüncü kez gerçekleştirilen Red Bull Uçuş Günü, en son 2013 yılında İstanbul’a uğramış, 140 bin kişiyi Caddebostan Sahili’nde buluşturmuştu. O yıl Angara Bird isimli takım, birinciliği 30 metre ile elde etmiş, Türkiye rekorunu kırmıştı.

Yaratıcılık, cesaret ve eğlenceyi bir araya getiren ve tüm dünyanın büyük bir ilgiyle takip ettiği Red Bull Uçuş Günü’nde bu yıl kırılacak rekoru izlemek isteyen herkes 4 Ağustos Pazar günü Caddebostan Plajı’ndaydı.

İlgili Mesajlar

İş Değiştirenlerin Sayısı Arttı!

Dilek Editör

Kadın Varsa İmkansız Yoktur!

Dilek Editör

So CHIC…’ten Işıltılı Yeni Yıl Koleksiyonu…

Dilek Editör

Yorum Yap