Cadde Dergisi
Bağdat Caddesi Mekan

ŞAHANE VE SENSATION İLE CADDE YENİ NESİL İKİ FARKLI MEKANA KAVUŞTU!

Eğlence, yeme içme ve alış veriş dendi mi Bağdat Caddesi İstanbul’un ilk akla gelen yerlerinden biri evet ama karşının yeni nesil mekanlarından bu yakada bulmak neredeyse imkansızdı. Ta ki Caddebostan İskele Sokak’ta açılan Şahane Meyhane ve Sensation Club aramıza katılana kadar!

Bu iki mekan açıldıkları günden bu yana, bu ihtiyacı karşılayarak, herkesin birbirine anlattığı mekanlardan biri olmayı başardı.

İşletmenin kurucusu Vedat Borulday, Didim’deki 2000 kişilik gece kulübü ve 1000 kişi kapasiteli özel beach kulübüyle turistik işletme açısından oldukça deneyimli biri. Sektörde geçirdiği 26 yıl boyunca edindiği birikimiyle, şimdi Bağdat Caddesi’ne bir imza mekan katmak amacıyla yola çıkmış. Bu iki muhteşem mekanla ilgili olarak “Misafirlerimiz sadece geceleri eğlenmeye değil, gündüzleri de gelsinler, ister bilgisayarlarıyla çalışsınlar ister sohbet etsinler, gelip bir çayımızı içsinler istiyoruz… Biz açtığımız yerlerle gerçekten gönül bağı kuruyoruz ve buraların sadece içinde keyifle vakit geçiren insanlar olduğunda amacına ulaştığını biliyoruz” diyor.

Gündüz Cafe, Gece ise İsteyene Club İsteyene Yeni Nesil Meyhane

İskele Sokak’taki binasında altlı üstlü olarak hizmet veren Şahane ve Sensation ilk olarak insanı hayrete düşüren muhteşem manzarasıyla dikkat çekiyor. Öyle bir manzara ki, Adalar’ın zarafetle serpiştirildiği, hepimizin her an kavuşmak için can attığı denizi, bir çırpıda gözler önüne seriyor.

İyi Mekan, İyi Yemek, İyi Servis

Şahane 250 kişilik bir mekan. Kahvaltı dahil tüm gün servis veriliyor. Sabahları serpme kahvaltı ile başlayan servis tüm gün devam ederken öğle saatleri iş toplantıları ve arkadaş sohbetleri için de oldukça uygun bir ortam sağlıyor. Mekan üzeri hava ve ortam şartlarına göre açılıp kapanabilen terası ile dikkat çekiyor. Akşam üzerleri gün batımı şöleni için Anadolu Yakası’ndaki en ideal mekanlardan biri.

Dekorasyonlarındaki ihtişam ve özel detaylar da, size kendinizi iyi hissettiren en önemli özelliklerinden sadece biri.

Her iki mekanı da gün boyunca ister bir şeyler içmek için isterseniz de leziz bir öğle yemeği için kullanabilirsiniz.

Şahane, Mutfakta da Çok İddialı

Mekan menüdeki çeşitlilik ve değişim anlayışıyla, alıştığımız “aynı şeyler” algısının çok ötesinde. Günlük ve ev usulü hazırlanan mezeler ve ara sıcaklar, şefin özel ana yemekleriyle tamamlanırken, isteğe göre fiks menü ya da a la carte olarak tercihler yapılabiliyor.

Her Gün 04.00’e Kadar Açık

Şahane her gün açık bir mekan ama özellikle akşam saatlerinde, meyhane için hazırlıklar hızlanıyor. Akşam yemeğine eşlik eden sevilen şarkılardan oluşan fon müziği, ilerleyen saatlerde popüler yerli ve yabancı şarkıların sesi yükseldikçe, misafirlerin de eşlik ettiği bir eğlenceye dönüşüyor.

Cuma ve Cumartesi günleri bu eğlenceye dansöz ve zenne de ekleniyor. 90’lar ağırlıklı parçaların DJ performansı olarak çalındığı mekanda eğlence 01.30’a kadar devam ediyor.

Gece Sensation’da Sabahın İlk Saatlerine Kadar Devam Ediyor

Şahane’de biten eğlence, gece kulübü konseptiyle misafirlerle unutulmaz bir gece yaşatan Sensation’da saatler 04.00’ü gösterene kadar devam ediyor.

Rezervasyon: 0531 276 93 34

Adres: Caddebostan Mah. İskele Sokak no:25 D:4

İlgili Mesajlar

Sömestri Tatilinde Eğlence Emaar Mall’da…

Dilek Editör

Milano’da Değilseniz En İyi Kahveci Burada!

Dilek Editör

Vakko’dan İstanbul’a Yakışır Bir Sürpriz…

Dilek Editör

16 yorumlar

Yorum Yap