Cadde Dergisi
En Yeniler Mekan

Sevilen Lezzetler Keyifli Saatler İçin Draft…

Dört senedir Erenköy, Selamiçeşme, Acıbadem, Moda ve Ataşehir’deki şubeleri ile Anadolu Yakasının keyifli mekanlarının adresi olan Draft, günün her saatine uygun farklı menüleri ile de alışkanlık yaratmayı başardı.
Draft şubeleri, farklı konsepti ve endüstriyel tasarımı ile rahat ve samimi bir ortam için gereken her türlü konforu sağlamak üzere çıktığı yolda, misafirlerinin kattığı ruh ile şekillenerek günden geceye uzayan anlara ev sahipliği yapıyor.

Taze atıştırmalıkları, hamburger, pizza, et yemekleri ve salata seçenekleri dışında, özellikle sosisleri ile ön plana çıkan Draft şubelerinin, Gravyerli Sosisinin müdavimleri gün geçtikçe hızla artıyor.

Gerçek dana etinden özel üretim Draft Sosisleri ile eşleşen yeni nesil içecekler, dünyanın en iyi 70 markasından oluşuyor.

Öğle yemeği, akşamüzeri sohbetleri ve gece eğlencesi için Anadolu Yakasında rahat edebileceğiniz bir Draft, sizin de favoriniz olacaktır.

Zomato ve Kangurular ödüllü, TripAdvisor Excellence sertifikalı Draft’a gelmek için bir çok bahaneniz ya da sebebiniz olabilir.

Draft Erenköy, Draft Selamiçeşme, Draft Acıbadem, Draft Moda ve Draft Ataşehir haberlerini ve festivallerini instagram hesabından takip edebilirsiniz

İlgili Mesajlar

Çocuğunuz Sık Hastalanıyorsa Alerjiye Dikkat!

Dilek Editör

Kocan Kadar Konuş’un Kahramanından Sevgililer Günü Söyleşisi

Dilek Editör

Bedeninizdeki Saklı Enerjiyi Aktive Edin…

Dilek Editör

Yorum Yap