Cadde Dergisi
Yaşam

So CHIC…’ten Işıltılı Yeni Yıl Koleksiyonu…

So CHIC…, yeni yılı karşılamaya sayılı günler kala en güzel hediye seçeneklerinin yer aldığı yeni koleksiyonuyla fark yaratmaya devam ediyor. Yılbaşı için unutulmaz bir hediye arayanlara özel tasarlanan koleksiyon, yeni yıl dileklerini içeriyor ve tek fiyatla satışa sunuluyor.

Heyecanla beklenen yeni yılın en şık koleksiyonu So CHIC…’ten geliyor. Gümüşün en şık halini takı tutkunlarıyla buluşturan So CHIC…, her biri farklı anlam ifade eden ikonların yer aldığı özel koleksiyonuyla, stil sahibi kadınlara hitap ediyor.

YENİ YIL DİLEĞİNİZ GERÇEK OLSUN

So CHIC…’in yılbaşı özel koleksiyonu, yeni yıl dileklerini simgeleyen parçalarıyla en anlamlı hediye alternatifleri arasında yer alıyor. Takı trendlerine yön veren So CHIC…; sevgi, mutluluk, başarı ve şans gibi dilekleri simgeleyen tasarımların tümünü tek fiyatla satışa sunuyor. En şık hediye alternatiflerinden biri olan bu özel ürünlere 109 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Yeni yıla farklı bir başlangıç yapmak ve en özel hediye alternatiflerini incelemek için size en yakın So CHIC… mağazasına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesinden yeni yıl hediyelerinizi seçebilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Oltaya Düşmem Diyen Yanılıyor!

Dilek Editör

Yeni yılın En Havalı Hediyesi: İstanbul Helikopter Turu

Dilek Editör

Şehir hayatından kaçanlar dağ ve çiftlik evlerine yatırım yapıyor…

Dilek Editör

Yorum Yap