Cadde Dergisi
Yaşam

Sömestri Keyfi NG Hotel’de Bambaşka…

Ailece keyifli tatil ve sağlıklı yaşam konseptini birleştiren NG Hotels,çocuklara ve ailelerine keyif dolu bir sömestr tatili sunuyor.

Doğadan gelen termal mucizesini lüks ve konfor ile buluşturarak eşsiz bir deneyim sunan Afyon ve yeşilin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla tatil tutkunlarının vazgeçilmez adresi olan Sapanca sömestr tatiline özel sunduğu eğlenceli ve eğitici etkinlikleriyle çocuklara ve ailelerine unutamayacakları bir tatil vadediyor.

Sincap kulüp, mini disko ve oyun salonunda minikler, gönüllerince eğlenerek sömestr tatilinin keyfini çıkartıyor.

Çocukların eğlenirken, öğrenmesine, öğrenirken hayal dünyalarını da zenginleştirmesine önem veren Sapanca ve Afyon, zengin etkinlik alternatifleriyle miniklerin kalbini fethediyor. Kum boyama etkinliği, maske yapımı, yap boz yarışması, jenga turnuvası, pizza – kurabiye yapımı, parmak boyama, çizgi sinema seyri gibi etkinliklerle tatillerini doyasıya eğlenerek geçiren çocuklar, sağlıklı beslenme, sebze ve meyvelerin faydalarının anlatıldığı etkinliklerle de bilgi haznelerini zenginleştiriyor.

Küçük konuklar, Sincap Kulüp’te kendilerine ayrılmış alanlarda, uzman gözetmenler eşliğinde eğlenirken, hem dinlenmek hem de gün boyunca eğlenmek isteyen anne ve babaları da sömestr tatilinde unutmuyor.

İlgili Mesajlar

Bu Kış Guess Saatinle Işılda…

Dilek Editör

Mesai Kavramı Olmayan Sektörün İlk Buluşması İstanbul’da…

Dilek Editör

Kadın Varsa İmkansız Yoktur!

Dilek Editör

Yorum Yap