Cadde Dergisi
Mekan

Sömestri Tatilinde Eğlence Emaar Mall’da…

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, farklı seçenekleriyle eğlencenin odağı olmaya devam ediyor. Sömestr tatilini heyecanla bekleyen öğrenciler Emaar Akvaryum’da su altı dünyasını tanırken, VR ROOM’da en sevilen oyunları sanal gerçeklikte oynayabiliyor. Kaydırax ile çıkacakları adrenalin dolu yolculukta ise heyecanı dorukta yaşayabiliyor. Dahası çocuklar için muhteşem bir kampanya sunan Emaar Mall, 12 yaşın altındaki tüm çocuklara sinema bileti hediye ediyor.

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, birbirinden farklı etkinlik seçenekleriyle bu sömestrda da heyecanın dozunu arttırıyor. Ziyaretçiler, VR ROOM’da sevdiği oyunları sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde en gerçekçi hislerle oynarken, Kaydırax ile Emaar Mall’un en üst katından en alt katına kadar adrenalin dolu bir yolculuk yapabiliyor.

Sualtının gizemli dünyası Emaar Akvaryum’da

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 7 tematik bölümde 200’ün üzerinde 20 bin deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapıyor. Canlıları uzmanları tarafından beslenirken izleme fırsatı sunan Emaar Akvaryum, dilerseniz 270 derece açıyla deniz canlılarının gözlemlenebildiği akrilik tünelde dilerseniz de uzmanlar eşliğinde yapacağınız eşsiz bir dalış ile vatozlar, gitar köpekbalıkları ve binlerce deniz canlı arasında özel bir yolculuğun çıkma fırsatını sunuyor.

Heyecan, macera ve aksiyon dolu VR oyunları Emaar Mall’da

Eğlencenin yeni trendi sanal gerçeklik oyunları en iyi görüntü kalitesi ve en fazla oyun seçeneğiyle Emaar Mall’da meraklılarını bekliyor. Arizona Sunshine, Beat Saber, Creed, Space Pirate, Overkill, Pubg ve Escape gibi dünyanın en bilinen oyunlarını oynayabileceğiniz VR ROOM, ister bireysel ister grup olarak heyecanlı bir deneyim yaşamak isteyenleri bekliyor.

Muhteşem bir kampanya: Sinema tüm çocuklara ücretsiz!

18 Ocak – 18 Şubat tarihleri arasında, Emaar Mall danışmalarını ziyaret eden 12 yaş ve altındaki tüm çocuklar ücretsiz sinema biletinin sahibi oluyor. Şubat sonuna kadar geçerli olan biletlerle sömestr tatiline giren öğrenciler sinema keyfini Emaar Mall’da yaşama imkanı buluyor.

İlgili Mesajlar

‘Kürşat Başar’la Yemekli Sohbetler’ Zanzibar Zorlu’da…

Dilek Editör

Ev Dekorasyonunun Kalbi Sehpalar…

Dilek Editör

Bensu Soral Koton’un Yeni Yüzü Oldu!

Dilek Editör

Yorum Yap