Cadde Dergisi
En Yeniler Sağlık Güzellik

Süt ve Mama Lekelerinde Etkili Temizlik!

Uni Baby’nin hassas bebek cildi için özel olarak geliştirdiği çamaşır deterjanı, yumuşatıcısı ve konsantre yumuşatıcısı etkili formülleriyle bebek çamaşırlarında güvenle kullanılıyor. Hem renklilerde hem beyazlarda kullanılabilen Uni Baby Çamaşır Deterjanı, Yumuşatıcısı ve seriye yeni eklenen Konsantre Yumuşatıcısı bebeklerin kıyafetlerini tertemiz ve yumuşacık yapıyor.

Uni Baby, bebeklerin cildini yakından tanıyor ve hassas ciltlerinin bakımı ve temizliği için özel olarak hazırlanmış ürünler geliştiriyor. Uni Baby, Çamaşır Deterjanı, Yumuşatıcısı ve Konsantre Yumuşatıcısı ile bebeklerin cildi ile temas eden çamaşırların bakımına da özen gösteriyor.

Uni Baby Çamaşır Deterjanı, bebeklerin kıyafetlerinde oluşabilecek süt ve mama lekelerine karşı etkili ve güvenilir temizlik sağlıyor. Uni Baby Çamaşır Yumuşatıcısı ve Konsantre Yumuşatıcı ise bebeklerin kıyafetlerini ve eşyalarını yumuşacık yapıyor, mis gibi kokmasını sağlıyor.

Uni Baby’nin hassas ciltlere özel geliştirdiği çamaşır deterjanı alkol, paraben, fosfat, boya, SLS/SLES ve ağartıcı içermeyen formülüyle güvenilir içerik sunuyor. Uni Baby Çamaşır Deterjanı, Yumuşatıcısı ve Konsantre Yumuşatıcının hipoalerjenik formülleri, kalıntı bırakmıyor ve ilk günden itibaren gönül rahatlığı ile kullanılıyor.

İlgili Mesajlar

Yazın Enerjisini Cafe Cadde’de Yakalayın…

Dilek Editör

Etrafına Duvar Ören Çocuk!

Dilek Editör

Nar’ın Yaratılışında Kadın Doğası…

Dilek Editör

Yorum Yap