Cadde Dergisi
Yaşam

TAÇ’tan mis kokan perdeler…

Trendleri yansıtan inovatif ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, inovatif ürünü Misss Perde Koleksiyonu ile evlerin havasını yeniliyor.

Lavanta, Vanilya ve Ferah Sabun olmak üzere 3 farklı kokuya sahip TAÇ Misss Perde Koleksiyonunun özel apresi sayesinde yaşam alanları tazeleniyor.

Ar-ge merkezi sayesinde yeni ürünler geliştirerek kullanıcıların hayatını kolaylaştıran TAÇ, Misss Perde Koleksiyonu ile sektöre yepyeni bir ürün sunuyor. TAÇ Inova’nın yeni mucizesi Misss Perdeler uçuştukça evlerin havası tazeleniyor.

Birbirinden özel 3 farklı kokuyla evin havasını tazeyen TAÇ Misss Perde Koleksiyonu, özel apresi sayesinde etrafa eşsiz kokular yayıyor. Miss Perde Koleksiyonu ile Lavanta, doğanın en tatlı armağanı Vanilya ve saflığı çağrıştıran Ferah Sabun kokusu odaların havasını değiştiriyor. Zarif detayların ve naturel tonların hakim olduğu perdeler, evini tazelemek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

Güzel hissettiren kokuların yaşam alanları ve insanlar üzerindeki etkisinden ilham alınarak tasarlanan perdeler, hem duyulara hitap ediyor hem de evlerin tamamlayıcısı oluyor.

TAÇ’ın inovatif ürün grubu çatısı altında yer alan mucizevi Misss Perde Koleksiyonu için seçili mağazaların bilgisine www.tac.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Kış Lastiği Kullanım Oranı Artıyor…

Dilek Editör

İstanbul Ulaşım Çeşitliliğinde Dünya Klasmanında

Dilek Editör

Yılbaşı Sofrasına Aç Oturmayın!

Dilek Editör

Yorum Yap