Cadde Dergisi
Mekan

Teen Titans Go! Türkiye’de…

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. 7’den 70’e herkesin keyifli vakit geçireceği etkinlikler, İstMarina Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçilerle buluşuyor.

Cartoon Network’ün sevilen çizgi filmi Teen Titans GO! karakterleri Türkiye’de ilk kez İstMarina AVM’ye geldi. Popüler çizgi animasyon karakterlerinden Robin, Cyborg, Starfire, Raven ve Beast Boy’dan oluşan süper kahraman ekibi, 8-9 Aralık’ta minik hayranlarıyla AVM’de buluştu. İlk dansları ile sahneye çıkan karakterler daha sonra basit figürleri çocuklarla birlikte uyguladı. 30 dakika süren ve 7 seans yapılan şovda çocuklar eğlenceli anlar yaşayarak hafta sonunun keyfini çıkardı. Gösteri sonunda ise Teen Titans Go karakterleri, çocuklar ile birlikte şarkı söyleyip dan dans ederek bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

İstMarina hafta içi ve hafta sonu düzenlediği birbirinden renkli ve eğlenceli etkinlikler çocukları daha fazla mutlu etmeyi ve keyiflendirmeyi hedefliyor. Aileleriyle İstMarina Alışveriş Merkezi’ne gelen minikler ücretsiz gerçekleşen etkinlik ve söyleşilerle eğlenirken aynı zamanda öğreniyor.

İlgili Mesajlar

Anneanneden İlhamla Big Mamma’s…

Dilek Editör

Kalamış Yeni Yıla Bomba Gibi Girecek…

Dilek Editör

Le Pain Quotidien’den Organik Yeni Yıl Sepetleri…

Dilek Editör

Yorum Yap