Cadde Dergisi
Yaşam

Yatak Odalarında Dinginlik Zamanı…

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla dikkat çeken Yataş Bedding, Montana Nevresim Takımı ve Merlin Yatak Örtüsü Seti ile yatak odalarına renklerin dinginliğini taşıyor.

Yataş Bedding’in zengin koleksiyonunda özgün tasarımları, kaliteli kumaşları ve zengin renk seçenekleriyle dikkat çeken birbirinden farklı nevresim takımları ve yatak örtüsü setleri bulmak mümkün. Birbirini tamamlayan tasarımlara sahip bu nevresim takımları ve yatak örtüsü setleri, bu sayede kolayca kombinlenebiliyor.

Yataş Bedding’in koleksiyonunun en yeni ürünlerinden biri olan Montana Nevresim Takımı, kadim kuzey ormanlarının mistik büyüsünü yatak odalarına taşıyor. Yeşilin derin ve huzurlu enerjisini ölümsüzlüğün sembolü olan çam ağacı desenleriyle buluşturan Montana Nevresim Takımı, ranforce kumaşıyla da rahat ve sağlıklı bir uyku sunuyor.

Merlin Yatak Örtüsü Seti ise yatak odalarına romantik bir dokunuş yapıyor. Mavi, gri ve pudra renk alternatifleriyle huzurlu ve dingin bir atmosfer yaratan Merlin, sadelikten doğan şıklığı yansıtıyor. Montana Nevresim Takımı ve Merlin Yatak Örtüsü Seti tüm Yataş Bedding ve Enza Home mağazalarında yatak odalarını yenilemek isteyenleri bekliyor.

İlgili Mesajlar

Mesai Kavramı Olmayan Sektörün İlk Buluşması İstanbul’da…

Dilek Editör

Çocuğunuzun İçindeki Gerçek Kişiyi Keşfedin…

Dilek Editör

Yeni yılın En Havalı Hediyesi: İstanbul Helikopter Turu

Dilek Editör

2 yorumlar

Yorum Yap