Cadde Dergisi
Mekan

Yemeklerin Gizli Kahramanı Mezeler Usla’da…

Sevdiklerinize mükellef bir meze sofrası kuracağınız neşesi ve kahkahası bol akşamlarınız olsun! Geçmişten günümüze muhabbetlerin ve dostça paylaşımların vesilesi olan; Aşkların, sevinçlerin ve hatta bazen de hüzünlerin eşlikçisi mezelerin inceliklerini keşfetmek için USLA “Mezeler” Workshop’una davetlisiniz!

Sofralarda minimal porsiyonlarla sunulan, lezzetli başlangıçlar olarak tanımlayabileceğimiz mezelerin marifetlerini say say bitmez. Mezeler, sofraların rengidir ve bazen aşk bazen de hüzün gibi derin mevzuların en iyi eşlikçisidir. Telaşla yediğimiz yemeklerin aksine, fonda güzel bir müzikle ve hoş sohbetlerle tadına vara vara yenir. Siz de dostlarınıza eşsiz mezelerle süslediğiniz keyifli sofralar kurmak isterseniz,USLA’da Türk mezelerinin inceliklerini keşfedebilirsiniz.

USLA’nın İstanbul Mecidiyeköy’deki, modern donanımlı eğitim mutfağında 11 Ocak Cuma günü 19:00 – 23:00 saatleri arasında düzenlenecek, “Mezeler – Benzemez Kimse Sana” Workshop’una katılanlar, “Keçi Peynirli Pancar Ravioli”, “Kuru Cacık”, “Tahinli Patlıcan Ezme”, “Narlı Deniz Börülcesi Salatası” ve “Edirne Tava Ciğer” gibi birbirinden leziz mezelerin yapımını USLA’nın usta şefleri ile deneyimleyebilecekler. Fonda da Türk Sanat Müziği’nin eşsiz sezi Müzeyyen Senar’ın şarkılarının yer alacağıWorkshop’takendi mezelerini kendileri yapmayı öğrenecekler.

İlgili Mesajlar

Özgün’den Meftun İstanbul Sahnesinde Muhteşem Performans….

Dilek Editör

Enza Home Gravity Plus ile Yaşam Alanlarına Modern Bir Dokunuş…

Dilek Editör

Yılbaşı ’90’lar Partisi’yle ruh bulacak…

Dilek Editör

4 yorumlar

Yorum Yap