Cadde Dergisi
En Yeniler Sağlık Güzellik Yaşam

Yeni Juico Diyet Yemek Paketi ile her gün formdasın!

Bugüne kadar ya günlük beslenmenin bir parçası olarak ya da yoğun şehir temposunun sebep olduğu kötü beslenmeye bir mola vermek amacıyla birkaç günlük beslenme paketleriyle hayata iyilik katan Juico’dan bir yenilik! Juico Mutfak’ta günlük olarak hazırlanıp teslim edilen “uzun süreli diyet yemek paketi” programları, beslenmesine sağlık ve lezzet katmak isteyen herkese www.juico.com.tr kadar yakın!

Sağlıklı yaşamayı tercih edenlerin markası Juico, uzun süreli yapılabilecek diyet yemek paketi ile karşımızda!

Tamamen katkısız ve şeker ilavesiz ‘juice’, salata, çorba ve sağlıklı atıştırmalıklarının yanına yeni lezzetler ekleyerek sunduğu hizmet ve ürün çeşitliliğini arttıran Juico, yemek paketleri ile günlük hayatın koşuşturmasında doğru beslenmeyi zahmetsiz hale getiriyor.

Juico yemek paketi; Günlük 3 ana, 2 ara öğünden oluşuyor. Her öğünün içeriği, Juico’nun uzman diyetisyeni tarafından titizlikle belirlenmiş, dengeli besin öğelerine sahip. Besin çeşitliliği ve oranlarıyla, kilo verme veya formu koruma diyeti olarak tüketilebilen paket, uzun süreli ve tamamen dengeli bir beslenme sürecini kapsıyor. Juico Mutfak’ta günlük olarak hazırlanıp teslim edilecek olan paket, Vejetaryen ve Karışık olarak 2 farklı programdan oluşuyor.

Vejetaryen Paket / 1 Günlük Örnek Menü

Kahvaltı: Bademli Labne Peynir + Muzlu Pankek
Ara: Yeşil
Öğle: Humus Dürüm
Ara: Havuç Powerball
Akşam: Soslu Yeşil Kabak Makarnası

Karışık Paket / 1 Günlük Örnek Menü

Kahvaltı: Yulaf Bowl
Ara: Avokadolu
Öğle: Beluga Salatası
Ara: Çilekli Chia Puding
Akşam: Köri Soslu Sebzeli Hindi Sote

İlgili Mesajlar

Sağlık Günleri tam gaz devam ediyor…

Dilek Editör

Müziğe ‘Kalben’ Bir İmza…

Dilek Editör

Rengarenk Bir Bahar Sergisi…

Dilek Editör

30 yorumlar

Yorum Yap