Cadde Dergisi
Kültür Sanat

Yeni Yılın İlk Hediyesini Kitap Tercih Edenlere Müjde…

“Çünkü Okumak Güzeldir” sloganını benimseyen Pena Yayınları, yeni yıla sayılı günler kala sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere gündemdeki en büyük yazarların gündemdeki ve sürükleyici kitaplarını sunuyor.

Çok satan yazar Sarah Jio’nun yeni romanı “Paris’ten Çiçeklerle”

Kitaplarında aşkın ve iyiliğin her zaman kazanacağına inanan Sarah Jio, “Paris’e aşk mektubum!” diye bahsettiği Paris’ten Çiçeklerle romanında; 1940’lı yılların savaşla yıpranmış Paris’inde gönül yaralarını ele alırken günümüzde ise direnmeyi, affetmeyi ve sevmeyi anlatıyor.

2 milyondan fazla satan Yunan yazar Lena Manta’dan “Nehir Kıyısındaki Ev”

Uluslararası çok satan yazar Lena Manta’nın yeni romanında, genç yaşlarında hayatlarıyla ilgili cesur kararlar alan beş kız kardeşin etkileyici öyküsünü ve yokluklarında Nehir Kıyısındaki Ev’in sessizliğinde yaşayan anneleri Theodora’nın acı dolu yaşam hikâyesini anlatıyor.

Çok Satan Yazar Allan Percy’nin günlük hayatı nasıl anlamlı kılınacağını gösteren 85 reçete; “Her Güne Bir Einstein”

Pena Yayınları’nın çok satan yazarı Allan Percy’nin tarihe yer etmiş ünlü isimlerin düşüncelerinden yola çıkarak kaleme aldığı kitap serisine bir yenisi daha eklendi. Ünlü bilim insanı Einstein’ın bilimsel çıkarımlarından yola çıkarak kaleme aldığı 85 reçete, hayatı nasıl doyasıya yaşayacağımızın sırrını veriyor.

Çocukların kahramanı Çubuk Kedi’nin yeni macerası “Kediler Şehirde”;

Büyüklerin dahi ilgisini çeken, çocukların sevimli kahramanlarının yazarı Tom Watson’ın Çubuk Kedi karakteri yakın arkadaşı Edith ile yeni bir yolculuğa çıkıyor. İki yakın arkadaşın komşuları Hazel’i kurtarmak için çıktıkları yolda yaşadıkları heyecan dolu ve sürekleyici hikâyesine tanıklık edecek olan çocuklar, serinin ikinci kitabı Kediler Şehirde’yi ellerinden bırakamayacaklar.

Çocuklar için sıradışı bir macera hikâyesi “Hatıra Hırsızı”

Kötü adamlardan kaçmak için sığındığı Hatıra Dükkanı’nda tanıştığı hatıra hırsızı olan Louis adındaki yaşlı adamın sıradışı yeteneğini öğrenmek isteyen Benji, başına geleceklerden habersizdir.Yazar Bryce Moore’un kaleme aldığı Hatıra Hırsızı kitabını okuyan çocuklar, Benji’nin Louis ile tanıştıktan sonraki macera dolu sürükleyici hikâyesini çok sevecekler.

İlgili Mesajlar

Ayla ve Müslüm’ün Yapımcısından Çiçero …

Dilek Editör

İngiliz Edebiyatının Eşsiz Soneleri VakıfBank’ta…

Dilek Editör

Ahmet Kaya İlk Kez Tiyatro Sahnesinde!

Dilek Editör

Yorum Yap